“Przyczyno naszej Radości” – módl się za nami…

     20 czerwca w piątek w naszej braterskiej wspólnocie kleryków i juniorystów odbył się wyjazdowy dzień skupienia. Po porannych modlitwach i konferencji o. magistra wyruszyliśmy z Wrocławia w drogę do sanktuarium Matki Bożej Śnieżnej na górze Igliczna (847 m n. p. m.).

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Jesteśmy na szczycie…

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

“Wznoszę swe oczy ku górom -
skąd nadejść ma dla mnie pomoc”
/z Ps 121

Do sanktuarium podchodziliśmy spod Marianówki. Na miejscu uczestniczyliśmy we Mszy Św. podczas której swoją pierwszą homilię wygłosił fr dk. Kazimierz. Następnie po wypiciu gorącej kawy i herbaty w miejscowym schronisku wyruszyliśmy z powrotem szlakiem do Marianówki, gdzie miał miejsce krąg biblijny.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

“Biada mi gdybym nie głosił Ewangelii”
1Kor 9,16b

Następnie pojechaliśmy do Kłodzka, gdzie odmówiliśmy nieszpory, wysłuchaliśmy konferencji wygłoszonej przez o. Augustyna, magistra postulatu oraz  braliśmy udział w adoracji Najświętszego Sakramentu.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

“Wielbimy Cię Najświętszy Panie Jezu Chryste…”

Po kawie z postulantami pojechaliśmy do Wałbrzycha zwiedzić rynek, Sanktuarium MB Bolesnej patronki tego miasta, oraz kościół pw. św. Aniołów Stróżów, po czym udaliśmy się z wizytą na kawę i ciasto do rodziców fr Klemensa, który pochodzi z tego pięknego miasta.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

co za miasto, aż dech w piersiach zamiera…