ZAPRASZAMY NA eFDeeSy 7-9 II b.r.!!!

Po raz kolejny chcemy zaprosić chłopaków w dniach 7-9 II na spotkanie z naszą wspólnotą klerykacką w murach klasztoru we Wrocławiu /al. Kasprowicza 26/… Franciszkańskie Dni Skupienia organizuje nasze Duszpasterstwo Młodzieży i Powołań z Góry św. Anny.


ze strony www.swanna.pl:

Co to znaczy być mężczyzną?…. Dzisiaj w różnego rodzaju mediach – telewizji, Internecie, prasie – mówi się na temat tego, jaki mężczyzna powinien być, jaki nie powinien być, co powinien umieć, jak się zachowywać i jaka jest jego prawdziwa natura. Często w tych rozważaniach zapomina się o o Bogu, o tym, że każdy z nas nosi Jego obraz w sobie. Stąd w całym tym zgiełku i zamieszaniu budzą się w naszym sercu niepokoje i wątpliwości, przestajemy dostrzegać kim naprawdę jesteśmy? Co to znaczy być mężczyzną?

Wsłuchując się w Słowo Boże i wpatrując się w osobę św. Franciszka z Asyżu, będziemy chcieli wejść w głąb swego serca i odpowiedzieć na te i podobne pytania podczas Franciszkańskich Dni Skupienia dla młodzieży męskiej. Dzisiaj Bóg wzywa ciebie, byś stał się mężczyzną w całej pełni! Dzisiaj Bóg wzywa ciebie, abyś odkrył tajemnicę jaką kryje twoje serce!

Czas FDS-ów będzie również czasem poznania życia zakonnego. Na własne oczy przekonasz się jak wygląda dzień zakonnika, jak się modli, jak żyje we wspólnocie. Będzie to czas wzajemnej wymiany doświadczeń. Poznasz charyzmat franciszkański i co to znaczy być duchowym synem św. Franciszka z Asyżu.

Początek w piątek o godzinie 18:00

Koszt: OFIARA /niech finanse nie będą dla Ciebie przeszkodą w przyjeździe!/

Zgłoszenia i informacje: o. Kamil 608389505
lub mail: kamilofm@wp.pl

Liczymy na Twoją obecność!
Zaproś w naszym imieniu Twoich znajomych!

A TAK BYŁO W ZESZŁYM ROKU: TUTAJ

foto_025

“O jak dobrze i miło, gdy bracia mieszkają razem…” Ps 133,1